0 534 088 81 82

HABERLER:

8.30

9.69

Ucuz Fiyatlı Hatay Havalimanı Araç Kiralama

Bu hizmeti turistlere sağlamak için de Hatay’da binlerce rent a car firmaları kurulmuştur. Bu firmalar genel olarak birbirleri ile aynı nitelikte olsalar da kullandıkları araçlar ve yaptıkları kampanyalar ile birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Kimi firmalar son model araç kullanmayı tercih edip genelde elit sınıf insanlara hizmet etmekte iken kimi firmalar da daha mütevazı araçlar ile orta sınıfın ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktadır. Tüm firmaların ortak olduğu konu ise Hatay havalimanıtransferidir.

Hatay Havalimanı transferleri genellikle yabancı turistlerin kalacakları otele sorunsuz bir şekilde ulaşmak için tercih ettikleri yöntemdir. Bu sayede Hatay’a daha önce hiç gelmemiş biri kalacağı oteli bulmak ile uğraşmadan anında havalimanı transferi yardımı ile oteline ulaşmaktadır. Hatay havalimanında Hatay havalimanı kiralık araçlar bulunmaktadır.

Bu havalimanının çevresinde onlarca Antakya rent a car ofisi yer almaktadır. Bu ofislerden birine giderek kimliğiniz ile birlikte dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken husus ise kiralayacağınız aracı günlük mü aylık mı kiralayacağınızı önceden değil de Antakya rent a car ofisinde fiyatları öğrendikten sonra belirlemek olmalıdır. Bazı firmalar aylık Hatay havalimanı kiralık araçlar kampanyaları düzenlemekte ve bu kampanyaları yakaladığınız taktidir de çok Antakya ucuz fiyatlara araç kiralamış olabilirsiniz.

 Kiralayacağınız aracın benzinini sigortasını ve bakımını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hatay da sürekli olarak yol çevirmeleri yapılmaktadır ve aksi bir durumda polis ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Araç kiralamada en avantajlı fırsatlar genelde aylık olanlardır. Günlük yetmiş lira olan bir aracın kirası aylık bin dört yüz lira olabilmektedir. Bu açıdan baktığınız vakit o araca otuz gün binerek yirmi günlük ücret ödemiş olursunuz.


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir
0 534 088 81 82 Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.