0 534 088 81 82

HABERLER:

8.30

9.69

Antakya Oto Kiralama

Şehir fark etmeden ülkemizde en büyük sorunlardan bir tanesinin ulaşım olduğuna hemen hemen herkes genel olarak hemfikirdir. Özellikle Hatay gibi bir deniz şehrinde ve kalabalık bir şehirde yaşanan ulaşım sorunu herkes tarafından bilinmektedir. Bir noktadan bir noktaya giderken tek araç ile gidilememesi ve bu bağlamda yaşanan zaman sıkıntısı ile insanlar buluşmalarına, toplantılarına ya da işlerine gecikeceklerinden çok daha önce yola çıkmaları gerekmektedir. Bu da daha erken uyanma ya da hazırlanma gibi durumlara neden olarak aslında çok farklı olayların zincirleme şekilde gelişmesine sebebiyet de vermektedir. Hal böyle olunca da insanlar yeni çareler aramaya başladılar. Yeni bir araç alamayacak durumda olanlar veya toplu taşımanın getirdiği sıkıntılardan kurtulmak isteyenler ya da bu sıkıntıların yaşanması dışında düğün, nişan, söz, doğum günü ve benzeri organizasyonlarda kullanılmak üzere kişiler Antakya araç kiralama firmalarından medet ummaya başlamıştır.

 

İşte tüm bunların bağlamında da Antakya rent a car firması olarak kişilerin istekleri doğrultusunda güven veren, güler yüzlü personele sahip, kaliteli ve hızlı hizmetimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Potansiyel müşterilerimiz için de hâlihazırdaki müşterilerimizin vereceği referansların farkında olarak bu doğrultuda hareket edip hizmet vermekteyiz.

 

Bünyemizde bulundurduğumuz her türlü isteğe cevap verebilecek yelpazedeki araç filomuz sayesinde müşterilerimizin isteklerini en iyi şekillerde ve en iyi fiyatları vererek yapmaya çalışmaktayız. Yine bünyemizdeki araçların tam donanımlı olmasına bir eksiğinin olmamasına ve sürekli yenilenmesine özen göstermekteyiz. Araçlarımızın kontrollerini düzenli olarak sağlayarak gerekli bakımlarını vakit kaybetmeden zamanında ve gerektiğini düşündüğümüz her zaman yaptırıyoruz. Müşterimize aracı verirken bakımlarının tam olduğuna dair garantimizi de sunuyoruz.

 

Araçlara can ve mal güvenliğini sağlamak adına sigorta ve kasko gibi işlemleri de yaptırarak müşterimizin içini rahatlatıyoruz. Herhangi bir kaza olması sonucunda -ki tabi ki bunun olamaması için çabalıyoruz- kişilerin zararlarının karşılanmasını sağlıyoruz. Tüm bunları da müşteriye verdiğimiz önem çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.

 

Organizasyon, şehir içi ya da şehir dışı fark etmeden müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Antakya araba kiralama firması olarak müşteri memnuniyetinin en önemli referans olduğunu bilerek adımlarımızı atıyoruz.

 

KURUMSAL

2012 yılından bu yana Hatay da araç kiralama sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz tecrübeli ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlarıyla beraber, müşterilerimize sorunsuz ve keyifli yolculuklarda hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Her sınıfa hitap eden araç kiralama ihtiyaçlarınıza, yüksek memnuniyet garantisi ve cazip fiyatlar ile alternatif çözümler sunmaktayız.

Kurulduğu tarihten bu yana her türlü kurumsal ve bireysel hizmetlerde gerek hizmet öncesi gerekse hizmet sonrası hızlı, cazip ve kabul edilebilir çözümler sunar. Hizmetleri sonrasında keyifli, güvenli, ve mutlu müşteri oluşturmakta ve yeniden çıkılabilir yolculuklara referans olmaktadır.

Misyonumuz

Hizmetlerimizde güvenlikten ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörümüze ve toplumumuza olumlu katkılar sağlamaktır. Yeniliklere açık, çağın gereklerine uygun pratik ve uygun çözümlerle birlikte tercih edilen, güvenilir ve büyümeye açık bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde çözüm odaklı, fark yaratan ve her şeyden önce güvenilirlik ve müşteri memnuniyetiyle akılda kalacak olan, ülkemiz ve müşterilerimiz için faydalı başarılar ve girişimciliklerle tanınan saygın bir marka olmaktır.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Dürüstlük
  • Samimiyet
  • Yaratıcılık
  • Hizmet Odaklılık
  • İnsani Değer
  • Takım Çalışması

 

 

 

 

 

 


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir
0 534 088 81 82 Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.