0 534 088 81 82

HABERLER:

8.30

9.69

Hatay Antakya Rent a Car

Rent A Car kaskosuna sahip araçlar ile bir çok alanda hizmet veren Hatay Antakya Oto Kiralama nın hizmetlerini özet olarak şu başlıklar altında sıralayabiliriz. Hatay Antakya da Ailenizle bir tatile, akraba veya memleket ziyaretine gideceğiniz anda günübirlik dahi olsa güvenilir hizmet vermekte olan Hatay Antakya rent a car, aile tipine uygun araçlara sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca şehir içi ulaşım istekleriniz dahilinde firma size istediğiniz durumunda şoförlü araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bunun dışında yapacağınız gezi veya turlar için özel araç tahsil etmenin yolu yine Hatay Antakya rent a car dan geçiyor. Son model kiralık araçlarımız ile turlarınızın tadını arttıracak olan Hatay Antakya Araç Kiralama, müşteri ilişkilerinde sürekli kendini geliştiren personelleri ile daima müşteri odaklı hizmet vermektedir. Hatay Antakya Kiralama da firmanızı araç filosu satın alma masraflarından da kurtarabilirsiniz. Uzun vadeli araç kiralama fırsatı ile firmanızın filosunu oluşturabilir, araç için yapacağınız masrafları firma bünyesinde başka şekillerde değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha geniş hizmet yelpazesi için Hatay Antakya Oto Kiralama web sayfasını ziyaret ediniz.


Hatay Havalimanı araç kiralama şirketleri, Hatay Havaalanı Kiralık Araç, Hatay Havalimanı Rent A Car şirketleri, Hatay havalimanı kiralık araç telefon no, iletişim, Hatay havalimanı ulaşım, Hatay Havalimanı uçuş bilgileri...Hatay Havalimani HTY noktasında araba kiralama ücretlerini karşılaştırarak tüm büyük markalardan en ucuz fiyatları bulun. Dünyanın en büyük online araba kiralama hizmetiyle bugün online rezervasyon yapın. Lüks, ekonomik ve aile için araba kiralamalarında tasarruf edin.


kurumlara ve bireylere özel operasyonel uzun süreli aylık kiralama hizmeti… 


hem kurumlara hem bireylere çok cazip fiyatlarla 12, 24 veya 36 aylık uzun süreli aylık kiralama imkanı sağlıyor.


Operasyonel filo kiralamanın bazı avantajları şöyledir;

  • Araç ihtiyaçlarınızı öz kaynağa gerek olmadan karşılarsınız.
  • Aylık kiralama faturanızı gider olarak gösterirsiniz.
  • Trafik sigortası, kasko, muayene gibi işlemlerle ilgilenmezsiniz.
  • Aracın periyodik bakımları, hasar-onarım işlemleri  tarafından takip edilir.
  • Yolda kaldığınızda veya kaza halinde aracınız en geç 24 saat içerisinde yenisiyle değiştirilir..© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir
0 534 088 81 82 Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.